Kosmetyki360

Ile pieniędzy przeznaczyć na zakup perfum?

Basia Szymańska Autor: Basia Szymańska
Perfumy to produkt pożądany przez kobiety i mężczyzn. Każdy chce przyzwoicie pachnieć, tylko nie wszyscy mają ochotę wydawać na ten cel duże pieniądze. W związku z tym na myśl nasuwa się pytanie – ile byłoby rozsądnie przeznaczyć na zakup perfum? Najprostsza odpowiedź to – tyle, ile można maksymalnie. Warto jednak zagłębić się w ten temat nieco bardziej, by dojść do pewnych wniosków.
Ile pieniędzy przeznaczyć na zakup perfum?

Markowe perfumy są muszą kosztować

Kobiety, kochają się w markowych perfumach. Zresztą też wielu mężczyzn nie wyobraża sobie innych zapachów jak te, które wydobywają się z drogich, fikuśnych flakoników. W związku z tym osoby, które nie potrafią zrezygnować z tak wyszukanych zapachów, chcąc czy nie, muszą przeznaczyć na ten cel kilkaset złotych. Jednak wiadomo, że za trwałość trzeba sporo płacić. Jeżeli perfumy damskie faktycznie ładnie pachną i są trwałe, warto dać za nie te pieniądze. Gdy zaś ktoś nie ma tak dużego budżetu, powinien rozejrzeć się za nieco tańszymi zapachami.

Zapachy z niższej półki

W ofercie wielu drogerii można znaleźć całkiem ładne i trwałe perfumy, a w zasadzie to wody toaletowe, które mają zdecydowanie przystępniejszą cenę. Te można już kupić za około kilkadziesiąt złotych. Takie pieniądze zwykle jest w stanie przeznaczyć każdy, nawet osoby zaliczane do grona nieco uboższych. W końcu flakonik tego pachnącego produktu wystarcza na długi czas, zwykle na kilka miesięcy regularnego stosowania.

Znane perfumy w niskich cenach

W dobrych sklepach internetowych można kupić markowe perfumy za przystępne pieniądze. Niektóre punkty oferują je wręcz za bezcen. Trudno powiedzieć skąd pochodzą, ale jedno jest pewne, mogą być tańsze nawet o kilkadziesiąt złotych. Jeżeli ktoś nie potrafi zrezygnować z markowych zapachów, powinien rozejrzeć się w sklepach online i poszukać możliwie najtańszych. Należy się tylko uważnie im przyjrzeć, aby nie okazały się podróbkami.

Na pewno nie ma sensu kupować wody toaletowej w cenie kilkunastu złotych – bo tego produktu już perfumami nazwać nie można. Za perfumy warto zapłacić nawet kilkaset złotych, ponieważ są to zwykle intensywne, trwałe i ładne zapachy, które wystarczają na długi czas stosowania. Jednak gdy kogoś faktycznie na nie nie stać, powinien rozejrzeć się za tymi z nieco niższej półki cenowej. Też mogą być ładne, a już na pewno będą przystępniejsze cenowo. Za perfumy każdy powinien dać tyle, na ile go stać. W końcu nie można kupować drogich zapachów, rezygnując z ważniejszych zakupów. Zawsze warto rozglądać się po sklepach, szukając dobrych perfum po możliwie najniższej cenie.
Udostępnij na:
Ocena: 4,4 na 5  11 oceny
Skomentuj

Komentarze

    Twój komentarz może być pierwszy!