Kosmetyki360

Najlepsze perfumy na prezent

Basia Szymańska Autor: Basia Szymańska
Perfumy są bardzo dobrym pomysłem na święta, urodziny, imieniny, a także inne okazje. Należy jednak pamiętać, że tylko te dobrze wybrane będą trafionym upominkiem. Dziś wybór perfum jest niezwykle ogromny. Do zakupu zachęcają duże, popularne perfumerie. Tylko łatwiej jest o tym wszystkim mówić, niż cel ten zrealizować. Przecież wybór perfum dla kogoś, to bardzo trudne zadanie.
Najlepsze perfumy na prezent

Kilka damskich propozycji

W ofercie perfumerii znajdują się między innymi popularne zapachy, które są najlepiej sprzedającymi się produktami wśród damskich perfum. Zwykle są to kompozycje kwiatowe, szyprowe, a także owocowe i te powstające na bazie transparentnych piżm oraz lekkiego drewna. Na liście najpopularniejszych znajdują się między innymi poniższe perfumy:
 ✔️ Lancome La Vie Est Belle
 ✔️ Dior J’adore
 ✔️ Chanel Coco Mademoiselle
 ✔️ Chanel Chance
 ✔️ Dior, Miss Dior
 ✔️ Guerlain, La Petite Robe Noir

Zapachy dla mężczyzn

Mężczyźni też wbrew pozorom lubią dostawać perfumy, szczególnie te drogie, markowe. Problem tylko koncentruje się na wyborze. Nawet mężczyznom ciężko jest dogodzić w kwestii zapachów. Na szczęście są propozycje ekspertów, które wyglądają na najbardziej bezpieczne zapachy. A oto kilka ciekawych podpowiedzi perfum męskich:
 ✔️ Tom Ford – Grey Vetiver
 ✔️ Guerlain – L'Homme Ideal
 ✔️ Valentino – Uomo
 ✔️ Bottega Veneta – Pour Homme

Najłatwiej jest trafić w gust obdarowywanego, gdy choć trochę zna się jego upodobania i charakter. Jednak wiadomo, że nie każdy posiada tę wiedzę. Dlatego najlepiej wybierać spośród najpopularniejszych, uniwersalnych zapachów. Jeżeli natomiast ktoś kompletnie nie zna danej osoby, nie powinien robić takiego prezentu.

Mała rada!

Data takich wydarzeń jak święta, urodziny czy imieniny znana jest już dużo wcześniej. Jeżeli komuś zależy na zakupie trafionego prezentu, warto wybrać się z daną osobą do perfumerii lub przedstawić jej kilka testerów pod pretekstem pomocy w wyborze ładnego zapachu dla znajomego czy kogoś z rodziny. Jeżeli wszystko zostanie odpowiednio zorganizowane, osoba ta nie zorientuje się, że chodzi o nią, a perfumy będą trafione na 100%.

Trudno jest wskazać tylko jedne perfumy, określając je nazwą najlepszych na prezent. Propozycji jest bardzo dużo. Najlepsze perfumy to te, które podobają się dla obdarowywanej osoby. Jedna lubi słodkie, druga bardziej orzeźwiające, jeszcze inna gustuje w zupełnie innej kompozycji. W ofercie perfumerii są różne propozycje, także te bardziej uniwersalne. Może warto rozejrzeć się w najczęściej kupowanych zapachach? O tych właśnie była mowa powyżej.
Udostępnij na:
Ocena: 4,5 na 5  10 oceny
Skomentuj

Komentarze

    Twój komentarz może być pierwszy!